Apie mus

„Vilniaus juvelyrika“, tai virš 20 metų sėkmingai veikiantis juvelyrinių dirbinių prekybos tinklas, kuris užsiima mažmenine prekyba juvelyriniais sukso, sidabro, gintaro, taip pat dirbinių su brangakmeniais prekyba.

Prekiaujame ne tik užsienio, bet ir Lietuvos gamintojų papuošalais. Pamėgę geltoną, baltą auksą, pusbrangius spalvotuosius akmenis ir žinoma brangakmenius, tikrai ras kuo pasipuošti. Mūsų salonuose rasite unikalių, autorinių rankų darbo papuošalų, pagamintų Lietuvos juvelyrų.

Per ilgą darbo laiką juvelyrinių gaminių rinkoje, sukaupta didžiulė patirtis šioje verslolo srityje. Besikeičiant rinkai ir atsiradus didiesiems prekybos centrams mūsų požiūris kinta nuo kiekybės prie kokybės. Prekybos taškai reformuojami į juvelyrinių dirbinių salonus.

Įrengdami mūsų parduotuves, naudojame naujos kartos interjero dizaino galimybes. Kiekvienu individualiu atveju, kuriame tik tai vietai pritaikytą unikalų dizainą, kurį sukuria patyrią architektai. Mums svarbu suderinti ne tik naujas tendencijas, kokybę, prabangą, vitrinų apšvietimą ir prekių eksponavimą, bet taip pat ir saugumo klausimus. Stengiamės, kad lankytojai jaustūsi patogiai ir būtų saugūs.

Personalas yra apmokytas specialiuose pardavėjų ruošimo seminaruose, bei pastoviai tobulina savo žinias  ne tik aptarbavimo, bet ir juvelyrikos srityse. Personalas apmokomas visko, kas susiję su tauriaisis metalais, akmenimis, bei jū gamybos, bei pritaykymo būdais, todėl pirkėjas gauna išsamią konsultaciją bei puikų aptarnavimą.

Šiuo metu turime 16 veikiančių parduotuvių Vilniaus mieste. Savo veiklą įmonė grindžia sukauptomis žiniomis, ilgamete patirtimi, artimu bendravimu su klientais, specialistų profesionalumu ir partneryste su gamintojais ir meistrais.

Mūsų juvelyrai gamina vienetinius autorinius gaminius, pagal individualius užsakymus, bei spacialiai mūsų prekybos tinklo parduotuvėms. Daug juvelyrų pagaminamų autorinių gaminių, tai vientiniai papuošalai su brangakmeniais, gaminami išskirtinai rankomis. Mūsų salonuose dirbantys juvelyrai yra patyrę savo darbo specialistai bei menininkai – meistrai savo vardus pelnę ilgamečiu darbu. Juvelyras, savo rankomis galis sukurti šedevrus, bei įgyvendinti pačias įvairiausias kliento užgaidas. Tokie papuošalai turi išliekamąją ir meninę vertę.