Apie mus

„Vilniaus Juvelyrika“ – tai žymus ir sėkmingas mažmeninės prekybos juvelyriniais aukso, sidabro bei dirbiniais su brangakmeniais tinklas, veiklą vykdantis jau daugiau nei dvidešimt metų.

Mūsų parduotuvėse klientus žavi unikalūs Lietuvos juvelyrų rankomis pagaminti juvelyriniai dirbiniai, taip pat išskirtiniai ir prabangūs Lietuvos bei užsienio gamintojų papuošalai. Pasiūloje – juvelyriniai gaminiai iš balto, raudono ir geltono aukso, sidabro bei pusbrangių spalvotųjų akmenų.

Per ilgą darbo laiką juvelyrinių gaminių rinkoje, šioje srityje sukaupėme didžiulę patirtį. Rinkai sparčiai keičiantis ir atsiradus didiesiems prekybos centrams, mūsų požiūris kinta: nuo kiekybės prie kokybės. Prekybos taškai reformuojami į juvelyrinių dirbinių salonus.

Įrengti mūsų parduotuves naudojame naujos kartos interjero dizaino galimybes. Kiekvienu individualiu atveju patyrę architektai kuria unikalų, tik tai vietai pritaikytą dizainą. Mums svarbu suderinti ne tik naujausių tendencijų, kokybės, prabangos, vitrinų apšvietimo bei prekių eksponavimo, bet ir saugumo klausimus. Stengiamės, kad lankytojai mūsų salonuose jaustųsi patogiai ir būtų saugūs. Šiuo metu turime 17 veikiančių parduotuvių Vilniaus mieste.

„Vilniaus Juvelyrika“ personalas yra apmokytas specialiuose pardavėjų ruošimo seminaruose. Darbuotojai nuolat tobulina savo žinias  ne tik aptarnavimo, bet ir juvelyrikos srityse. Personalas apmokytas tauriųjų metalų, akmenų bei jų gamybos, pritaikymo būdų klausimais, todėl pirkėjams suteikiamos išsamios konsultacijos bei puikus aptarnavimas.

Savo veiklą grindžiame sukauptomis žiniomis, ilgamete patirtimi, artimu ir šiltu bendravimu su klientais, specialistų profesionalumu ir partneryste su gamintojais bei meistrais.

Mūsų juvelyrai gamina vienetinius autorinius gaminius pagal individualius užsakymus bei papuošalus specialiai mūsų prekybos tinklo parduotuvėms. Daug juvelyrų pagaminamų autorinių gaminių – tai vienetiniai juvelyriniai dirbiniai su brangakmeniais, gaminami išskirtinai rankomis. Mūsų salonuose dirbantys juvelyrai yra patyrę specialistai bei menininkai–meistrai, savo vardus pelnę ilgamečiu darbu. Profesionalūs juvelyrai savo rankomis kuria šedevrus bei įgyvendina pačias įvairiausias klientų užgaidas. Jų kuriami papuošalai turi išliekamąją meninę vertę.