Dovanų kuponas

Artėjant šventei ar svarbiam įvykiui, tokiam kaip sužadėtuvės, vestuvės, metinės ar gimtadienis, ieškote ypatingos dovanos?
Džiugu, jei žinote, kokia dovana maloniai nudžiugintų artimąjį. Jei jaučiate, kad skęstate dovanų pasiūloje ir nerandate tinkamiausios dovanos savo artimui, „Vilniaus Juvelyrikos” dovanų kuponas yra idealus pasirinkimas.

Padovanokite savo artimajam ne tik prabangią dovaną, bet ir galimybę pačiam pasirinkti labiausiai patinkantį ir tinkantį juvelyrikos dirbinį. perkant internetu DOVANŲ KUPONĄ taikome 10% nuolaidą.

Dovanodami dovanų kuponą, dovanojate svajonę!

Dovanų kuponas

50.00  - 500.00 

Characters: ( 0/300)

Mail To Recipient
We will send it to the recipient's email address
Produkto kodas: DOVANUKUPONAS Kategorija:
Share:

Paprasta ir patogu. Jums tereikia pasirinkti sumą, kurią dovanojate apsipirkti „Vilniaus Juvelyrikos” salone, pažymėti, kam šis dovanų kuponas skiriamas, ir dovana paruošta. Dovanų kuponas puikiai pasitarnauja ir kaip „paskutinės minutės” dovanos pasirinkimas.

Galimybė rinktis. Jūs ne tik dovanojate papuošalą (-us) savo artimajam „Vilniaus Juvelyrikos” parduotuvėje, jūs leidžiate jam pačiam pasirinkti tai, kas arčiausiai širdies. Tokiu būdu dovana tampa asmeniškesnė ir jaukesnė.

Aplinkai draugiška dovana. Vietoje dovanos, supakuotos plastikinėje pakuotėje, savo artimajam dovanojate popierinį dovanų kuponą arba – dar geriau – elektroninį dovanų kuponą. Tai dovana ne tik artimajam, bet ir gamtai.

Kaip įsigyti dovanų kuponą:
1. Užpildykite apačioje esančią formą.
2. Spauskite mygtuką „Pirkti“.
3. Perkant internetu suteiksime Jums -10 proc. NUOLAIDĄ.
4. Pasirinkite apmokėjimo būdą, patikrinkite duomenis ir spauskite „Apmokėti“.
5. Vadovaudamiesi nurodymais atlikite apmokėjimą.
6. Pasirinkite dovanų kupono pristatymo būdą: gauti dovanų kuponą elektroniniu paštu arba gauti dovanų kuponą supakuotą „Omniva“ paštomatu. Jei norite dovanų kuponą gauti paštomatu, pasirinkite Jums patogiausią paštomatą.
7. Norėdami pasinaudoti elektroniniu dovanų kuponu, jį atsispausdinkite ir turėkite su savimi atsiskaitymo metu. Atsiskaitymo metu su savimi turėkite ir paštomatu gautą dovanų kuponą. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už visus juvelyrinius dirbinius bei kitus aksesuarus.

1. „Vilniaus Juvelyrika” dovanų kuponas (toliau – dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka pasinaudoti „Vilniaus Juvelyrika” teikiamomis paslaugomis. Dovanų kuponą reikia pateikti prieš atsiskaintant.

2. Dovanų kuponas patvirtina dovanų kupono turėtojo teisę naudotis dovanų kupone nurodyta suma. Dovanų kupono turėtojas gali pirkti bet kurias „Vilniaus Juvelyrika” prekes (juvelyrinius dirbinius, laikrodžius, akinių grandinėles, pakabukus, vestuvinius žiedus ir t.t.).

3. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už prekes visose „Vilniaus Juvelyrika” parduotuvėse, kurios nurodytos https://www.vilniausjuvelyrika.lt/adresai/.

4. Dovanų kupono galiojimo terminas – ne ilgiau nei 3 mėnesiai nuo jo įsigijimo dienos.

5. Jeigu dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas negaliojančiu, o pinigai už nepanaudotą dovanų kuponą negrąžinami.

6. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

7. Dovanų kuponas nekeičiamas į pinigus.

8. Tuo atveju, kai dovanų kuponu atsiskaitoma už prekes, kurių kaina viršija dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą prekės kainos dalį galima apmokėti grynaisiais pinigais ir / ar banko kortele.

9. Įsigijus prekių už mažesnę sumą, nei nurodyta dovanų kupone, likusi suma dovanų kupono turėtojui negrąžinama.

10. Dovanų kuponas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Panaudotas dovanų kuponas negrąžinamas.

11. Norint pasinaudoti dovanų kuponu, būtina jį atsispausdinti ir turėti su savimi atsiskaitymo metu. Paštomatu užsakytą kuponą taip pat būtina turėti su savimi atsiskaitymo metu. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už visus juvelyrinius dirbinius ir aksesuarus.

12. Kilus neaiškumams, galite kreiptis tel. nr. +370 659 79800 arba el. paštu: vilniausjuvelyrika@vilniausjuvelyrika.lt

„Vilniaus Juvelyrika” dovanų kuponas

Platus juvelyrinių dirbinių pasirinkimas. Siūlomi unikalaus dizaino auskarai, vėriniai, pakabukai, apyrankės, prabangūs laikrodžiai, žiedai.

Aukščiausios kokybės gaminiai. Juvelyrikos dirbiniai gaminami iš patvarių, aukščiausios klasės medžiagų, tokių kaip auksas, sidabras, gintaras, deimantai. Papuošalus kuria patyrę juvelyrikos profesionalai.

Kokybiškas aptarnavimas. Tiek fizinėse „Vilniaus Juvelyrikos” parduotuvėse, tiek užsakant dovanų kuponą internetu, sulauksite malonaus ir atidaus mūsų specialistų dėmesio bei profesionalių konsultacijų.

„Vilniaus Juvelyrikos” dovanų kuponai – kad dovanoti būtų paprasta ir gera.