Vestuviniai žiedai

PAGR vestuviniai žiedai

Vestuviniai žiedai – kaip amžinos meilės ir įsipareigojimo simbolis, o jų išskirtinis unikalumas ne tik sukelia ceremonijoms estetinio patrauklumo, bet ir yra nesenstantis priminimas apie ypatingą poros ryšį bei meilę.

,,Vilniaus Juvelyrika” siūlo platų stulbinančio dizaino vestuvinių žiedų asortimentą, atitinkantį skirtingus skonius ir pageidavimus, užtikrinant, kad kiekviena pora rastų savo žiedą, kuris puikiai atspindėtų jų unikalią meilės istoriją.

Vestuvinius žiedus ,,Vilniaus Juvelyrika” salonuose (žr.žemiau) kiekviena pora kuriasi INDIVIDUALIAI sau.

Klientai gali rinktis:

  • iš daugiau nei 500 modelių variantų;
  • aukso spalvas: geltoną, baltą ir raudoną;
  • iš populiariausių aukso lydinių prabų: 750, 585.
  • integruojame į žiedus ir skirtingus deimantus, brangakmenius bei pusbrangius spalvotus akmenis.

1

Klientas išsirenka norimą dizainą, aukso spalvą, pasirenka dydį, plotį, bei esant poreikiui, įdedami brangakmeniai.

2

Auksinį vamzdelį supjaustome į atitinkamus diskus, todėl proceso metu eliminuojamas litavimo etapas. Tokia procedūra leidžia šiam santuokos simboliui įgyti patvarumo ir būtino ilgaamžiškumo.

3

Siekdami patenkinti klientų lūkesčius, pagal specialų užsakymą, žiedų viduje, lazeriniu metodu, išgraviruojame pasirinktus užrašus, kurie kiekvienai porai gali reikšti kažką labai asmeniško ar ypatingo, bei priminti vestuvių dienos duotus įžadus, pažadus gerbti, mylėti ir branginti vienas kitą per amžius.

4

Žiedus supakuojame kartu su autentiškumo sertifikatu, pateikiančiu parametrus bei visą svarbiausią prekės priežiūros informaciją, kad žiedas visada išliktų stulbinantis.

Ir pasibaigus apie 2 savaites trukusiam gamybos procesui išsvajoti vestuviniai žiedai, simbolizuojantys amžinybės pažadą atiduodami klientui į rankas. Beliks tik, kai žiedas atsiras ant Jūsų jaunųjų pirštų, dar kartą išgirsti užburiantį žodį – TAIP.

Vestuvinius žiedus ,,Vilniaus Juvelyrika” salonuose galite užsisakyti:

Preliminari kaina nuo 500 EUR. Galutinė dirbinio kaina priklauso nuo pasirinkto metalo, modelio, svorio bei naudojamų brangakmenių.

Individualių vestuvinių žiedų pavyzdžiai