Blog

297169759_808108827223272_8888373015818675176_n

Istoriškai auksas buvo laikomas universalia valiuta ištisus šimtmečius.
Nors šiandienos moderniame pasaulyje auksas nebėra pagrindinė valiuta, jis ir toliau išlieka labai populiaria, vertinga ir amžinai saugia investicija.

Aukso papuošalai – tai ne tik aksesuarai

Dovanodami arba įsigydami auksinius papuošalus, mes ne tik dovanojame arba įsigyjame puošnų bei elegantišką aksesuarą ar vienetinį rankų darbo meno kūrinį. Auksiniai papuošalai – tai ir ekonominius rezervus papildantis turtas, kurio vertė visuomet stabili ir aukšta. Todėl, investuojant į auksinius papuošalus, – nesvarbu, ar tai auksiniai žiedai, auskarai, apyrankės, ar auksiniai vėriniai, – investuojama ir į saugesnę, patogesnę ateitį.
Istorija išmokė, jog, nepaisant šalį veikiančių ekonominių veiksnių, auksas visuomet išlieka stabiliai vertingas. Grynieji pinigai devalvuojasi, o aukso papuošalai vertę išlaiko. Todėl aukso papuošalai – tai ne tik prabangūs aksesuarai, bet ir protinga bei saugi, jokių ekonominių veiksnių nepaisanti investicija į ateitį.

Kodėl verta investuoti į auksą?

Abejojantiems, ar verta investuoti į aukso papuošalus, atsakymas yra vienareikšmiškai taip. Į auksą investuoti verta dėl kelių svarbių priežasčių.
Pirmiausiai, auksas yra likvidus. Šis metalas lengvai ir greitai išgryninamas bet kurioje pasaulio vietoje. Todėl tas, kas turi aukso, turi ir grynųjų pinigų.

Antra, aukso vertė yra stabili. Kaip žinia, šio metalo ištekliai pasaulyje riboti, todėl aukso paklausa, – o ir vertė, – visuomet didelė. Net aukso kainai mažėjant, vertė lieka stabili ir aukšta.

Trečia priežastis, kodėl auksiniai papuošalai – tai gera investicija, yra ta, kad tokios investicijos neveikia infliacija. Infliacijos metu auksas yra kur kas stabilesnė investicija už grynuosius pinigus.

Ketvirta, auksas yra žaliava gaminti įvairius gaminius, kurių paklausa yra stabili arba auganti. Tad juvelyriniai dirbiniai iš aukso dar labiau stabilizuoja aukso vertę.

Penkta, diversifikavimas. Aukso kainą veikia visai kiti veiksniai nei, pavyzdžiui, obligacijų ir akcijų, todėl auksas tampa vis populiaresne diversifikavimo priemone, mažinančia investicinio krepšelio rizikas.

Norėdami įsigyti arba padovanoti artimajam aukso papuošalų, atvykite į jums patogiausią VILNIAUS JUVELYRIKA juvelyrinių dirbinių saloną. Pasiūloje: auksiniai žiedai vestuvėms, sužadėtuvėms, auksinės grandinėlės, apyrankės, aukso auskarai. Čia taip pat rasite sidabrinių papuošalų, juvelyrinių dirbinių su deimantais.