Blog

papauosalai su perlais ir auksu

Papuošalai yra puikus būdas išreikšti save. Net jeigu ir dievinate klasikinius aksesuarus, ypatingomis progomis pasirinkite ekstravagantišką auksinį žiedą, išskirtinę sidabrinę apyrankę, o gal net madingą vintažinę sagę. Būtent 2022/2023 rudens ir žiemos mados pažers netikėtumų išskirtiniai juvelyriniai dirbiniai, žavintys įmantriomis detalėmis, prabangūs, akį traukiantys kaklo vėriniai, masyvūs auksiniai auskarai, papuošalai su perlais tikrai žengs šaltojo sezono aksesuarų podiumu. Taigi, kas bus madinga?

Sentimentalūs vintažiniai papuošalai 

Viena aišku, jog mada sukasi ratu. Iš kartos į kartą brangių žmonių perduoti senoviniai papuošalai ne tik turi sentimentalią vertę, išlaiko stiprų emocinį ryšį, bet ir šį sezoną tampa viena pagrindinių sugrįžtančių papuošalų tendencijų. Jeigu turite seną, iš pirmo žvilgsnio, atrodo, net nenešiojamą papuošalą auksinę apyrankę kaklo papuošalą su brangakmeniais, perlų karolius ar kitą jums ypatingą reikšmę turintį dirbinį, juvelyrikos meistrai jį atnaujins ir vėl sugrąžins gyvenimui. Vintažiniai papuošalai labiausiai žavi savo idėja ir yra visiškai unikalūs, kadangi juose paslėpta per amžius sukaupta patirtis. 

Vienetiniai papuošalai mėgstantiems išsiskirti

Jau minėjome, jog šiais metais karaliaus itin ryškūs, gal net kiek ekstravagantiški, prabangūs, vertę turintys papuošalai, tad ir išskirtiniai papuošalų sprendimai ras savo gerbėjų ratą. Vienetiniai papuošalai gaminami juvelyrikos meistrų pagal specialų užsakymą. Svajojate apie masyvius auksinius ar sidabrinius auskarus, o gal jūsų mintyse jau kuris laikas sukasi idėja apie unikalią sagę? Esame tikri, jog geras juvelyras sukurs būtent tokį aksesuarą, apie kokį seniai svajojote. 

Minimalistiniai papuošalai, kai mažiau yra daugiau

Po pasaulį sukrėtusios pandemijos natūraliai susiformavo minimalistinio gyvenimo įpročiai – žmonės leido mažiau pinigų, išmoko vertinti paprastus kasdienius dalykus. Minimalistiniai papuošalai taip pat atrado savo nišą. Maži auksiniai auskarai, plonos auksinės grandinėlės, auksiniai žiedai ir šį sezoną išlieka vieni populiariausių. Vis dėlto, renkantis auksą atkreipkite dėmesį į karatų skaičių/prabą. Kasdienai geriau tiks kietesni 14k (585) ar 18k (750) aukso dirbiniai, štai prabangesnius 23k (958) ar 24k (1000) palikite ypatingoms progoms.

Unikalūs papuošalų deriniai 

Kaip ir 2022, taip ir 2023 metais išlieka papuošalų derinių mada, kai kartu komplektuojamos kelios skirtingų tekstūrų grandinėles, žiedai ar auskarai. Tokie papuošalai dažniausiai būna gana paprasti, minimalistiniai, tačiau jų privalumas tas, jog su vienu papuošalų rinkiniu galite sukurti net keletą skirtingų derinių. Be to, tokie papuošalai tinka nešioti ne tik kasdienai prie klasikinių drabužių, bet ir atrodo prabangiai juos tinkamai priderinus prie vakarinės suknelės. 

Taurieji metalai ir juvelyriniai akmenys

Taurieji metalai, be abejonės, išliks madingi visada. Vis dėlto 2023 norisi šiltumo, tad auksas tampa dažnesniu pasirinkimu. Šį sezoną net ir šaltuoju sezonu ypač madingi taps spalvoti juvelyriniai akmenys – muasanitai, akvamarinas, ametistas, morganitas, įvairiaspalviai safyrai, mėlynieji deimantai tikrai karaliaus mados viršūnėje. Šie akmenys puikiai tinka ir ypatingoms progoms bei sužadėtuvių žiedams, tiek ir kasdieniam stiliaus paįvairinimui. 

Papuošalai su perlais – vertinantiems klasiką

Papuošalai su perlais – auskarai su perlais, perlų karoliai, perliniai auskarai – iš tiesų neblėstanti klasika. Ar žinojote, jog perlai dėl savo savybių yra amžini? Šie tradiciniai papuošalai jau eilę metų puikiai dera prie klasikinių drabužių, visada madingų juodų mažų suknelių (angl. little black dress), itin prabangiai atrodo suderinti su auksiniais papuošalais ar papuošalais su deimantais. Blizganti balta perlų spalva – tikra odė elegancijai. 

Perdirbami auksiniai papuošalai lėtajai madai

Ekologija ir gamtos išsaugojimas neabejotinai turėtų tapti ne tik tendencija, bet ir mūsų gyvenimo būdu. Džiugu, jog vis daugiau tiek prabangių, tiek ir unikalių papuošalų gerbėjų renkasi perdirbti senus papuošalus ir iš jų sukurti naujus aksesuarus. Geriausiai tam tinka, žinoma, auksiniai papuošalai. Ne tik dėl to, jog jie šiais ir kitais metais rekomenduojami mados kritikų, bet ir dėl to, jog perdirbtas auksas visiškai nepraranda savo savybių. Perdirbami papuošalai itin vertinami lėtosios mados gerbėjų, kurie vietoje pigios bižuterijos mieliau renkasi mažiau, bet geresnės kokybės papuošalų. 

Dėvėdami jūsų asmenybė atskleidžiančius papuošalus neabejotinai tapsite išskirtiniais, o iš 2023 metų papuošalų mados tendencijų tikrai rasite kuo pasipuošti: prabangūs ir kokybiški juvelyriniai dirbiniai, vintažiniai papuošalai, neblėstantys klasikiniai perlai ir, žinoma, auksas. Papuošalus rinkitės atsakingai, atkreipkite dėmesį į darbo kokybę, juvelyro braižą ir išsirinkite jums labiausiai tinkantį. Atminkite, kartais tik vienas akcentas ir maža detalė jūsų deriniui gali suteikti neregėto žavesio.